top of page

Sofy

Oferta 
VIP

 

Kanapa VIP jest niewielkim meblem do poczekalni. Może być łączona w zestawie z fotelem VIP z tej samej kolekcji. Nóżki wykonane są ze stali nierdzewnej, natomiast siedzisko zbudowane jest na drewnianej konstrukcji z płyty sklejkowej, oklejonej gąbką, a następnie zatapicerowanej skajem. Podłokietniki wykonane są z tapicerowanej skajem gąbki, a oparcie jest wykonane na drewnianym stelażu sklejkowym, oklejonym gąbka i następnie zatapicerowanym skajem.

Amelia

 

Kanapa Amelia może być wykonywana w trzech rodzajach materiałów obiciowych, a jej spód może być wykonany z 16 kolorów płyty meblowej. Nóżki wykonane ze stali nierdzewnej, natomiast dół siedziska z płyty wiórowej dostępnej w 11 różnych kolorach. Siedzisko kanapy wykonane jest na stelażu z desek oklejonym gąbką i zatapicerowanym skajem.
 

Piaff

 

 

Dolna płyta może być wykonana w 16 kolorach płyty meblowej. Wszystkie obicia są  przystosowane do dezynfekcji. Nóżki wykonane z płyty meblowej (wiórowej), siedzisko zbudowane jest na drewnianej konstrukcji z płyty sklejkowej, oklejonej gąbką, a następnie zatapicerowanej skajem.

Coloseum

 

 

Zestaw siedzisk doskonale sprawdzający się przy nietypowych wnętrzach i dający niezliczoną ilość rozwiązań aranżacyjnych. Wrób wykonany na bazie sklejek liściastych, obłożone pianką ciętą, tapicerowane materiałami zamieszczonymi we wzorniku producenta. Możliwość wykonania również pojedynczego fotela. 

 

Atena

 

Bardzo wygodna kanapa z chromowanymi nogami. Istnieje możliwość tapicerowania w jednym kolorze. Nóżki wykonane ze stali nierdzewnej, konstrukcja siedziska oparta na desce, do której przyklejona jest zatapicerowana skajem gąbka. Oparcie siedziska to wsporniki wykonane ze stali nierdzewnej, natomiast poprzeczna część oparcia, to drewniany stelaż, do którego przyklejona jest gąbka, a następnie jest ona

ztapicerowana skajem.

Seattle

 

Kolekcja SEATTLE została zaprojektowana zarówno

dla klasycznych, jak i nowoczesnych miejsc pracy. Rodzina SEATTLE jest świetnym rozwiązaniem dla pomieszczeń będących reprezentacyjnymi dla firmy, takich jak poczekalnie, recepcje, hole wejściowe. Jednocześnie dobrze wpisuje się w wystrój gabinetów, urządzonych w ascetycznych, modernistycznych klimatach. 
 

Vancouver Box

 

Design kanap VANCOUVER BOX swoim wyglądem nawiązuje do koncepcji foteli klubowych z początku XX wieku. VANCOUVER BOX cechuje oszczędna, kubiczna forma doskonale wpisująca się w stylistykę nowoczesnych, przestrzennych wnętrz biurowych. Obicia ze szlachetnej skóry oraz tkanin w szerokiej palecie barw można dopasować do charakteru otaczającej przestrzeni. 
 

Expedit

 

Modułowa konstrukcja siedzisk expedit daje nieograniczone możliwości łączenia  elementów i tworzenia konfiguracji o różnych wymiarach. Układ siedzisk może być niepowtarzalny  i tworzyć integralną część z przestrzenią architektoniczną, co pozwala na maksymalne 

wykorzystanie przestrzeni.

 

Legvan

 

Legvan - kolekcja siedzisk zaprojektowana dla stref komunikacyjnych i przestrzeni wnętrz publicznych.

W skład systemu wchodzą warianty mebli, dowolnie konfigurowanych w zależności od funkcji i estetyki wnętrza.

Poszczególne elementy zestawów mogą być wykonane w różnej kolorystyce tkanin obiciowych co pozwala na kreatywność w aranżacji przestrzeni.

Quadra

 

W dzisiejszym świecie pełnym gwaru i hałasu każdy z nas szuka miejsca, w którym można skupić się na rozmowie, pracy czy po prostu zrelaksować się. Taką funkcje pełni nowa linia sof i puff QUADRA. Quadra to sofa, która dzięki zabudowie ze ścianek przestaje być tylko sofą, a staje się kameralnym miejscem  spotkań.

Azzuro

 

 

Nowoczesny system foteli i sof modułowych o geometrycznej formie, przeznaczony do aranżacji recepcji oraz innych pomieszczeń wypoczynkowych. Meble wykonane na bazie chromowanej, w pełnej gamie kolorów i rodzajów obić. 

bottom of page