top of page

Meble Gabinetowe

Oferta
Saturn

​​
Zestaw mebli gabinetowych Saturn jest wyrazem naszego przywiązania do tradycji, a jednocześnie jest śmiałym krokiem w kierunku nowoczesnej stylistyki aranżacji wnetrz. Całośc zestawu została wykonana w kolorach symbolizujących szlachetnośc oraz trwałość.

Linus

​​
LINUS to doskonały kompromis między klasyką i 
nowoczesnością: proste kształty, grube blaty i perfekcyjne wykonczenie. Lekką doze awangardy dodają wstawki z anodowanego aluminium. 

LINUS dostepny jest w okleinie naturalnej oraz w melaminie.
 

Edo

​​
EDO to wyjątkowy zestaw gabinetowy. Nowoczesna stylistyka oraz kontrast między lekkimi wstawkami z polerowanego MDF i  czarnego szkła a grubymi blatami i cokołami tworzą perfekcyjną przestrzeń z wyrazistym charakterem. Prosta forma mebli czyni je jednocześnie eleganckimi i  funkcjonalnymi.

Horus

​​
HORUS to nowoczesność i funkcjonalność. Cienkie blaty połączone z anodowanym aluminium nadają gabinetowi efekt lekkości.
HORUS dostępny jest w okleinie naturalnej oraz w melaminie.

Status Owalny

​​
STATUS jest systemem mebli klasycznych, perfekcyjnie wypełniających przestrzeń gabinetową. Cechą charakterystyczną zestawu są łukowe kształty podkreślone ozdobnymi listwami z lakierowanego MDF. STATUS OWALNY to również ekskluzywne, modułowe stoły konferencyjne, które mogą być konfigurowane w dowolny sposób.
STATUS OWALNY dostępny jest w okleinie naturalnej oraz w melaminie.

Kanclerz 

​​
System przeznaczony do gabinetów. Podstawowe elementy to duże solidne biurko (w dwóch wariantach), zestaw szafek z przeszkloną witrynką oraz pomocnicza szafka na kółkach. W każdym gabinecie na pewno znajdzie się miejsce na stół konferencyjny lub stolik okolicznościowy oraz barek z lodówką. Naturalne drewno oraz ciepły kolor mebli tworzą niepowtarzalną atmosferę komfortu i harmonii, odpowiedni klimat, prestiż i elegancję.

Prezydent

 

System mebli gabinetowych w szlachetnych okleinach naturalnych podkreślających charakter pomieszczenia. Zestawienie miękkich, delikatnych linii biurka z solidnymi bryłami pozostałych elementów zapewnia wytrzymałość a zarazem stwarza wrażenie lekkości i nadaje całości unikalną formę. Naturalna okleina ORZECH AMERYKAŃSKI lub inna na życzenie klienta.

Ares

 

System mebli ARES wykonano z płyty wiórowej w okleinie modyfikowanej, prosto-słoistej, dębowej barwionej na kolor kakao. Środkowa część blatu biurka jest wykonana z hartowanego szkła matowego typu Satinato. Prosta klasyczna forma jest największą zaletą tych mebli, zaś oryginalne elementy ozdobne stanowią o ich nowoczesnym, niepowtarzalnym charakterze.

 

Libra


 

System mebli LIBRAwykonano w okleinie naturalnej barwionej na kolor koniakowy, palisandrowy albo brąz kolonialny. W części środkowej biurka umieszczono stylową intarsję z modyfikowanej okleiny typu czeczota. Charakterystyczny kształt profilu blatu oraz nogi biurka to kolejny atut tego gabinetu. Oryginalne wzornictwo stworzone zostało dla amatorów nowych rozwiązań w klasycznym stylu.

 

Szafir

 

System mebli SZAFIR wykonano z płyty wiórowej w okleinie naturalnej anagre barwionej na kolor czereśnia wenecka. Oszklone fronty składają się z matowego szkła Satinato w aluminiowym obramowaniu. Charakterystyczne wstawki aluminiowe oraz korespondujące z nimi uchwyty nadają meblom lekkości i blasku.

 

bottom of page