top of page

Meble Hotelowe

Oferta
Monte Carlo

​​
Monte Carlo – to ekskluzywna linia mebli do wnetrz hotelowych wykonana z zachowaniem najwyższej staranności z elementow litego drewna i naturalnej okleiny.Monte Carlo to meble dla wymagających, ktore pomogą stworzyc niepowtarzalny charakter Twojego hotelu.

 

Xenia
​​

System mebli hotelowych XENIA to meble o wysokiej jakości wykonania i przystępnej cenie. Metalowy stelaż w łóżkach zapewnia solidność konstrukcji. Meble hotelowe XENIA zapewnią komfort i zadowolenie użytkowników w każdym hotelu i pensjonacie. 

Linus Apartment

​​
LINUS APARTAMENT to ekskluzywny system mebli hotelowych. Charakteryzują go proste kształty, efektowne łączenia kolorów oraz ozdobne wstawki z anodowanego aluminium. Linus Apartment dostepny jest w okleinie naturalnej oraz w melaminie.

Olimp

​​
System o klasycznym i eleganckim wyglądzie. Doskonale spełnia wymagania apartamentów, pokoi jedno- i wieloosobowych o podwyższonym standardzie. Elementy podstawowe: łóżko podwójne lub pojedyncze z możliwością zestawienia, szafy z drzwiami przesuwanymi lub otwieranymi, szafki nocne z szufladą lub z radiem, stoliki okolicznościowe, toaletka. 
 

Orion

​​
System przeznaczony przede wszystkim do apartamentów. Miękkie linie krawędzi oraz ciepły kolor natury tworzą niepowtarzalną atmosferę komfortu i odpowiedni klimat do wypoczynku. Duże wygodne łóżko ze stolikami nocnymi, odkryta szafa, funkcjonalna toaletka oraz bagażnik to elementy podstawowe.
 

Luna

​​
Meble hotelowe LUNA to proste i funkcjonalne rozwiązanie utrzymane w ciekawym designie. LUNA swoim wyglądem i odpowiednią aranżacją przybliża do domowego zacisza. Meble są idealnym rozwiązaniem do hoteli i pensjonatów.
 

Dream

​​
System DREAM - harmonia, estetyka i odprężenie. Modułowość systemu pozwala na dowolną aranżację pokojów. Meble są idealnym rozwiązaniem do hoteli

i pensjonatów.

bottom of page